Obrazowo w Plamie - fotografia Tomasza Cieślikowskiego

Jeśli bywacie na wydarzeniach kulturalnych w Trójmieście to na pewno kojarzycie Tomasza Cieślikowskiego, który swoim nieodzownym aparatem uwiecznia wszystkie pełne emocji i bardzo ulotne momenty z życia kulturalnego. Tym razem Tomasz odwiedzi Plamę ale wyjątkowo stanie po drugiej stronie obiektywu, ponieważ to on i jego zdjęcia staną się bohaterami wieczoru.


 


Obrazowo, czyli dokumentacja na luźno tego, co dzieje się w moim życiu. Sama nazwa powstała szybko i spontanicznie. Z kilku pomysłów na nazwę pozostał właśnie ten, a czemu? Łatwo zapamiętać i unika pretensjonalności.


 


Dokładnie tak! Zapraszamy na wernisaż wystawy Tomasza Cieślikowskiego.


 


"Na wystawie będzie można w większości zobaczyć fotografie z moich tzw. przeglądów miesiąca wrzucanych na bloga. Nie ma tematu przewodniego, chyba że nazwiemy to "Codziennością".


Nie zamykam się tematycznie, więc będzie trochę taki miszmasz z tego, co podpatruję w mieście i poza nim. Gdzieś przez lata wyrobił się u mnie styl życia, w którym natura i plener przeplatają się z życiem miejskim. Dzieje się to samo, bez większego planowania."


 


Tomasz Cieślikowski


Fotograf i fotografik, znany przede wszystkim z prowadzenia bloga "Obrazowo".


Od dzieciństwa towarzyszyły mu aparaty fotograficzne. Długi czas zajmował się fotografią reportażową. Uprawia fotografię analogową i cyfrową. Obecnie skupia się na prowadzeniu bloga oraz tematycznych stron w mediach społecznościowych:


Fecebook >>>


Blog >>>


Instagram >>>


You Tube >>>


 


Wstęp wolny


 


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Wystawa