MARY ZALESKA „SPOTTED”

Zapraszamy do GAK Plama na wystawę wybranej twórczości Mary Zaleskiej.
Wystawa zatytułowana "Spotted" skupia się na charakterystycznych dla twórczości artystki "kropeczkach" symbolizujących indywidualność każdego z nas. To z czego jesteśmy zrobieni, nasze wewnętrzne ja, to co sprawia, że każdy jest wyjątkowy, piękny wewnątrz i na zewnątrz.
 
Dodatkowo kropeczki będę przenikać rzeczywistość wystawy. Jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób, koniecznie odwiedźcie Plamę. :) 
 
Wiele z prac prezentowanych w naszej galerii nie było wystawianych nigdzie indziej, wystawa w Plamie jest więc pierwszą okazją, by zobaczyć je na żywo.
"Spotted" oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00, do 21 sierpnia.
 
_
 
Mary Zaleska – graficzka, ilustratorka z Gdańska. Swoją edukację i doświadczenie zawodowe zdobyła w Nowym Jorku na Uniwersytecie Hofstra. Podczas studiów odbyła wiele staży w markach modowych, agencjach projektowych i wydawnictwach. Prace jej autorstwa pojawiły się na łamach m.in. Newsweeka oraz magazynu Charaktery. W swoich pracach koncentruje się na wizerunku silnej, niezależnej kobiety. Zaleska chętnie porusza także tematy tabu.
 
 
Ze względu na sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym, wszystko odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prosimy o stosowanie się do nich oraz o wyrozumiałość.
 
 
 

 


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Wystawa
Tagi wystawa