Mary Zaleska „Spotted” + koncert B3-33

Zapraszamy na wystawę wybranej twórczości Mary Zaleskiej.
"Spotted" skupia się na charakterystycznych dla twórczości artystki "kropeczkach" symbolizujących indywidualność każdego z nas. To z czego jesteśmy zrobieni, nasze wewnętrzne ja, to co sprawia ze każdy jest wyjątkowy, piękny wewnątrz i na zewnątrz.


Dodatkowo kropeczki będę przenikać rzeczywistość wystawy jeśli jesteście ciekawi w jaki sposób koniecznie odwiedźcie Plamę :)


Wiele z prac wybranych do wystawy nie było wystawianych nigdzie indziej wystawa w Plamie będzie więc pierwszą okazją by zobaczyć je na żywo.
_


Mary Zaleska – graficzka, ilustratorka z Gdańska. Swoją edukację i doświadczenie zawodowe zdobyła w Nowym Jorku na Uniwersytecie Hofstra. Podczas studiów odbyła wiele staży w markach modowych, agencjach projektowych i wydawnictwach. Prace jej autorstwa pojawiły się na łamach m.in. Newsweeka oraz magazynu Charaktery. W swoich pracach koncentruje się na wizerunku silnej, niezależnej kobiety. Zaleska chętnie porusza także tematy tabu.


W dniu otwarcia wystawy zaplanowaliśmy też kameralny koncert plenerowy Bartosza Boro Borowskiego z jego solowym projektem B3-33. Utwory bez początku i końca, czyli ambientowo / noisowe poszukiwania muzycznego sensu przy użyciu gitary, looperów i głosu.


Wystawę będzie można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00.


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Wystawa