Improwizacja SLAMOWA - warsztaty

Wszystkich miłośników słowa pisanego, poezji, poezji mówionej, slamerów, poetów performerów i improwizatorów zapraszamy na warsztaty improwizacji slamowej.


Warsztat poprowadzi:
Marina Dombrowska - poetka, improwizatorka, slamerka, organizatorka slamów poetyckich, instruktorka kreatywnego pisania. Zadebiutowała w 2009 roku w miesięczniku literackim „Akant”. Była członkinią grupy poetyckiej Et Cetera oraz grupy twórczej Nowy Bruk. Dziś działa w nieformalnej grupie "Slam bez kasy". Pisze, występuje, prowadzi warsztaty i slamy poetyckie.
Jak powiedziała sama o sobie: „Interesuje się rozciągliwością: słów, języka, liter - jednej i złożonych układów." Wiersze są dla niej pipetą do pobierania rzeczywistości.


Czym jest Slam?!
[Slam to starcie poetów, artystów improwizujących, performerów, slamerów (a ostatnio nawet stand-uperów) oceniane przez publiczność. Ważny jest tekst oraz zdolności sceniczne.
W każdej rundzie występujący mają do dyspozycji 3 minuty. Publiczność większością głosów wybiera zwycięzcę danego pojedynku i kieruje go do następnej rundy. W końcu za mikrofonem zostaje już tylko król wieczoru.]


Wstęp wolny.
Uczestnicy: młodzież i dorośli


Zapisy na warsztaty drogą mailową: plama@gak.gda.pl
(w tytule rodzaj warsztatów i data)
O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Każdy warsztat trwa ok. 2 godz.


________________________


Świetlica Kreatywna to projekt, którego ideą jest integracja ze sztuką i ludźmi.Artyści z różnych dziedzin, w trakcie warsztatów podzielą się swoją pasją, a uczestnicy będą mieli możliwość odkrycia i rozwinięcia swojej kreatywności.


Chcesz zdobyć nowe umiejętności, takie jak malowanie na wodzie, tworzenie domowego pamiętnika, animacja poklatkowa czy upcykling? Może zainteresuje Cię dialog międzykulturowy, dramo-terapia lub czytanie w pryzmacie? A może chcesz po prostu poznać nowych ludzi?
Przybywaj!
Cokolwiek zadecydujesz zapraszamy do Plamy już od września!


Do udziału zapraszamy dzieci i dorosłych. Warsztaty są integracyjne, międzypokoleniowe i otwarte dla każdego, kto ma ochotę na kreatywną przygodę.


Wszystkie warsztaty są bezpłatne!


Wstęp Wstęp bezpłatny
Kategoria Warsztaty