IX Festiwal Monodramu „MONOBLOK” - nabór

Szanowni Państwo, zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do IX edycji Festiwalu MONOBLOK organizowanego przez Gdański Archipelag Kultury, PLAMA GAK.
 
Pierwotnie IX edycja miała odbyć się w kwietniu br., jednak ze względu na epidemię COVID-19 zmuszeni byliśmy ją przesunąć. Planujemy realizację festiwalu w dniach 06-07 listopada 2020 r. Mamy nadzieję, że tym razem uda nam się spotkać w przestrzeni scenicznej on-life.
 
Od V edycji festiwal przestał mieć charakter konkursowy i stał się przeglądem. W festiwalu mogą brać udział twórcy zawodowi i nieprofesjonalni.
 
Pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku. W „MONOBLOKU” brali udział m.in. tacy artyści jak: Marzena Wieczorek, Marek Cichucki, Julia Wyszyńska, Krzysztof Grabowski, Wojciech Kowalski, Anna Iwasiuta, Mateusz Nowak. W jury festiwalu zasiadali m.in. Ewelina Marciniak, Małgorzata Oracz, Dorota Lulka, Leszek Bzdyl, Paweł Łysak, Paweł Szkotak
 
Tegoroczna edycja odbędzie się w Teatrze w Blokowisku przy ul. Pilotów 11 w Gdańsku.
 
Czekamy na zgłoszenia do dnia 20 września 2020 r. Prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem festiwalu oraz czytelne wypełnienie karty zgłoszenia.